Перетяжка меблів Київ

Швидко і якісно. Без вихідних
приймаємо дзвінки (08.00 - 22.00)
  • Київ, вул. Волинська 11
(Петропавлівська Борщагівка)
перетяжка мебели киев
ЗАМОВИТИ МАЙСТРА

НАШІ ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ КОМПАНІЙ

БЕЗКОШТОВНО Заберемо і привеземо ваші меблі

Працюємо тільки з якісними матеріалами

Надаємо повноцінну гарантію на виконану роботу

НАШІ РОБОТИ

Наш основний профіль — це оббивка та перетяжка меблів в Києві та Київскій області, яка поєднує в собі насту наступні види робіт:

Повна або часткова заміна оббивного матеріалу. При цьому можливі різні текстурні та кольорові комбінації.
Заміна “нутрощів ”м’яких меблів: пінополіуретану, пружинних блоків, еластичних ременів, рейок, холлофайбера, синтепону, ватину, кінського волосся.
Заміна об’єму та форми м’яких детелей при оббивці та перетягуванні диванів, крісел, інших меблів.

Деякі моделі після нашої роботи зберігають від виробника тільки назву та основні елементи каркасу.

РЕМОНТ М’ЯКИХ МЕБЛІВ може виконуватись як на території замовника, так і в нашій майстерні. Досвід, знання тенденцій на мебельному ринку та рівень кваліфікації наших співробітників дозволяє нам надавати безнадійно застарілим, як на перший погляд, або непридатних до есплуатації моделям гідний, сучасний вигляд та відповідну якість.

МАТЕРІАЛИ

Мебельні тканини, шкіра, шкірзам, які ми використовуємо в роботі, закупаються тільки у перевірених постачальників, співробітництво з якими триває уже не перший рік.

Антикіготь, велюр, жаккард, замша, шкіра, шкіра з ефектом легкого старіння, легке очищення, мікровелюр, мікрофібра, рогожка, флок, шенніл, екошкіра.


Всі вони відрізняються своїми особливостями та характеристиками, тому наші компетентні спеціалісти завжди готові порадити клієнтам оптимальні варіанти. Замовити замовлення можно за телефоном. Пропоновані нами матеріали прослужать довгий термін, практично не змінюючись з часом. Догляд за ними буде простим, що особливо важливо.

СХЕМА РОБОТИ
ЕТАП 1
ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

Зателефонуйте до нас: (068) 846-54-42 або залиште заявку на сайті.
Виїзд майстра-оцінщика можливий в будь-який день тижня, в вихідні також з 9.00 до 22.00.

ЕТАП 2
ЗАКЛЮЧЕННЯ ДОГОВІРУ

Майстер-оцінщик привезе з собою всі зразки з основних колекцій тканини і шкіри, допоможе визначитись з вибором, розрахує вартість і укладе договір з вказівками гарантійного терміну та інших умов.

ЕТАП 3
ЗАБИРАЄМО МЕБЛІ

Всі роботи бажано виконувати в фабричних умовах, тому ми наполегливо рекомендуємо скористатися послугами нашої служби доставки, щоб перевезти меблі до цеху. Доставка в межах міста безкоштовна.

ЕТАП 4
ПЕРЕТЯГУВАННЯ МЕБЛІВ

Робота починається з виявлення дефектів і формування робочої команди, до якої можуть входити збірщик меблів, майстер оббивальник, столяр, закрійник, швачка.

ЕТАП 5
ДОСТАВКА МЕБЛІВ

Оновлені меблі перевіряються співробітником служби контролю якості, упаковуються і доставляються до вас. Меблі пакуються в плівку, а декоративні елементи загортаються поролоном.

М’ЯКА МЕБЕЛЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ
мягкая мебель на заказ

Ми виготовимо будь-яку модель м’яких меблів на замовлення. Для того щоб зробити замовлення, досить надати нам ваш власний проект, проект обраного вами дизайнера або фотографію сподобалася вам моделі. Наші фахівці точно і в строк реалізують ідею з урахуванням індивідуальних розмірів і вибраних матеріалів.

У нас ви можете замовити м’які меблі різних типів конструкцій, розмірів та конфігурації, тому в залежності від обраних вами параметрів і матеріалів, час виготовлення може значно варіюватися. Зазвичай термін виготовлення м’яких меблів на замовлення займає не менше двох тижнів з дня передачі замовлення в виробництво. Також від трьох робочих днів може зайняти підготовка робочої документації.

Контакти
  • м. Київ, вул. Волинська 11
  • (Петропавлівська Борщагівка)
приймаємо дзвінки (08.00 - 22.00)
перетяжка мебели киев
ЗАМОВИТИ МАЙСТРА